Balık Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir?

Felaket

New member
Balık erkeklerinin dünyasını romantizm yönetir. Balık burcunda doğan adam sevmek ve sevilmek için yaşar. Balık adamını baştan çıkarmanın en iyi yolu, ona tamamen açılmaktır.

Balıkların en iyi özelliklerinden bazıları duyarlılığı, şefkati ve nezaketidir. O, ne istediğini anlayacak ve sonra mümkün olduğunca sık sunacak nazik bir kişidir.

Her zaman başkalarına yardım etmenin yollarını arar ve tam olarak ne istediğinizi neredeyse siz yapmadan önce bilir. Memnun etme arzusu onu manipülasyona ve yalanlara açık hale getiriyor. Sizi memnun etmek için oyuncu hayal gücünü kullanabilir. Balık erkeği gülmeyi sever, bu yüzden sizi komik bulursa ve onun etrafında olmanın kolayını bulursanız, onu baştan çıkarmak için iyi bir yoldasınız demektir.

Dışarıdan sakin görünüyor, ama içinde farklı bir insan bulacaksınız çünkü Balık erkeği güçlü duygular arasında savaşırlar. Bu duyguları açması ve salıvermesi için onu cesaretlendirmelisiniz. Balıkların en büyük özelliklerinden biri, başkalarının duygularına uyum sağlama yeteneğidir. Yani, bir Balık erkeğiyle çıkıyorsanız, duygusal olarak tatmin edici bir ilişkiyi dört gözle bekleyebilirsiniz.