Balık Burcu Kadını Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

EkoIte

Member
Balık kadınları nazik, hayalperest, şefkatli, özverili ve son derece hassas bireyler olarak bilinir. Balık burçları altında doğan kadını cezbetmek istiyorsanız romantik olmanız ve iyi bir mizah anlayışına sahip olmanız gerekir. İyi bir dinleyici olmak da önemlidir.

Balık kişiliği şefkatlidir ve koşulsuz sevgi doludur. Onun dikkatini çektiğinizde, size hemen açılacaktır. Balık kadınıyla cinsellik patlayıcı olacak ve yatak odasında onunla asla sıkılmayacaksınız.

Balık burcunda doğan kadın, ruhsal şeyler ve doğaüstü şeyler hakkında canlı tartışmalardan hoşlanır. Sezgiseldir ve aradığınız tek şeyin sadece cinsellik olup olmadığını çabucak anlayacaktır. Saygılı davranılmak istiyor ve ilk birkaç buluşmada onu asla tam olarak baştan çıkaramayacaksınız. Dürüst olursanız ve ona açılırsanız, hemen sizinle daha fazla bağlantı kuracaktır.

Balık kadını doğası gereği çok hassastır, bu yüzden affetmek ve unutmak için hızlı değildir. Geçmişte kalbi yaralandıysa, yeni bir romantik ilişki düşüncesine yeniden açılmakta zorlanacaktır.