Balık Burcu Kişilik Özellikleri

Bakec

Member
Güçlü Yönler: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge

Zayıf Yönler: Aşırı güvenen, üzgün, gerçeklerden kaçma arzusu

Balık burcunun hoşlandığı şeyler: Yalnız olmak, uyumak, müzik, romantizm, görsel medya, yüzme, manevi temalar

Balıkların hoşlanmadığı şeyler: Her şeyi bilen insanlar, eleştirilen, geçmişin peşini bırakmayan, her türden zulüm

Balıklar çok arkadaş canlısıdır, bu yüzden genellikle kendilerini çok farklı insanlardan oluşan bir ortamda bulurlar. Balıklar özveridirler, bir şeyi geri almayı beklemeden her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidirler.

Balık bir Su burcudur ve bu nedenle bu burç empati ve ifade edilen duygusal kapasite ile karakterizedir.

Yönetici gezegenleri Neptün'dür, bu nedenle Balıklar diğerlerinden daha sezgiseldir ve sanatsal yetenekleri vardır. Neptün müzikle bağlantılıdır, bu nedenle Balık hayatın ilk aşamalarında müzik tercihlerini ortaya çıkarır. Cömert, şefkatli, son derece sadık ve şefkatlidirler.

Balık burcunda doğan insanlar, yaşam döngüsüne dair sezgisel bir anlayışa sahiptir ve böylece diğer varlıklarla en iyi duygusal ilişkiyi kurarlar.

Balık doğumlu bilgelikleri ile bilinir, ancak Uranüs'ün etkisiyle Balıklar bazen dikkatleri çekmek için kurban rolünü üstlenebilir. Balıklar asla yargılayıcı değildir ve daima bağışlayıcıdır. Ayrıca tüm burçlar içinde en toleranslı burç oldukları bilinmektedir.

Balık Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı
Kalplerinin derinliklerinde, Balık doğumlular düzeltilemez romantiklerdir. Partnerlerine karşı çok sadık, nazik ve koşulsuz cömertlerdir. Balıklar, partnerleriyle gerçek bir bağ hissetme ihtiyacı duyan tutkulu sevgililerdir. Kısa süreli ilişkiler ve maceralar bu burçlara özgü değildir. Aşkta ve ilişkide, körü körüne sadık ve çok şefkatlidirler.