İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi | GÜNCEL |

Hasan

New member
İnstagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulama, her geçen gün daha büyük bir kitleye sahip olmaktadır. Fotoğraflar ve videolar paylaşabileceğiniz bu platformda, insanlar ile takipleşme yapabilmekteyiz. Günlük kullanım olarak bir hayli fazla vakit geçirdiğimiz instagram, birçok kişinin olmazsa olmaz uygulamalarından birisidir.

Bildiğiniz gibi instagram, kullanıcılarının gizliliğine önem veren bir platformdur. Bu sebepten dolayı da instagram gizli hesap özelliği aktif olarak kullanılmaktadır. Gizli hesap, takip etmeden profil bilgilerine ve paylaşımlarını göstermeyi engelleyen bir özelliktir. Bu sebepten dolayı günümüzde binlerce kişi bu şekilde hesabını kullanmaktadır. Son zamanlarda internet üzerinde birçok kişi instagram gizli hesap görme ile alakalı paylaşımlar yapmaktadır. Bu sebepten dolayı sizler için bu yazımızda bilgilendirici bir rehber hazırlamak istedim.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede bizleri ne tür bilgilerin beklediğini de görmüş olabiliriz.


İnstagram Gizli Hesap Görme
İnstagram uygulamasında gizli hesap özelliğini binlerce kişi kullanmaktadır. Her geçen gün de kullanım oranı bir hayli artmaktadır. İnternet üzerinde ise son zamanlarda instagram gizli hesap görme pc gibi paylaşımlar bir hayli artmış durumdadır. Bu sebepten dolayı sizler için gizli hesapları görebileceğiniz yöntemi paylaşmaktayım.

Bestwhozi – Gizli Profil Görüntüleyici
Bestwhozi – Gizli Profil Görüntüleyici
İnstagram gizli hesap görme yöntemi denildiğinde akla ilk olarak bestwhozi sitesi gelmektedir. Birçok kişinin araştırmış olduğu bu konu, genel olarak bestwhozi sitesinde sonuçlanmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren ve piyasada adını duyurmuş olan bir platformdur. İnstagram hesabını gizli yapan kişilerin hesapları, bu uygulama ile birlikte kolaylıkla görülmektedir.

Bestwhozi, sadece instagram gizli hesapları görmek için değil farklı özellikleri de kapsayan bir platformdur. Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğum listeye geçiş yapabilir ve bizleri nelerin beklediğine kısaca göz atmış olabiliriz.

 • Gizli profilleri görüntüleme,
 • Gönderi, hikaye ve videoları tek tık ile indirme,
 • İnstagram hikayelerini gizli bir şekilde izleme,
 • Profilinizi ziyaret edenleri görme,
 • Takipten çıkanları keşfetme,
 • Ücretsiz kullanım hakkı,
 • Profil fotoğraflarını tam boyut ile gösterme,
Burada yer alan bilgiler ile birlikte sizlerde direkt olarak bestwhozi platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenilir ve bilindik bir site olması nedeniyle, günümüzde büyük bir instagram kitlesi bu siteyi kullanmaktadır.

Bestwhozi Kullanımı
Bestwhozi programını kullanmak için basit adımlar yer almaktadır. Sizler için bu adımları derledim ve liste halinde paylaşmak istedim. Umarım sizler için faydalı bir liste oluşturabilmişimdir.

 • İlk olarak buradaki linke tıklayın,
 • Açılan mağazadan uygulamayı indirin ve kurun,
 • Uygulamayı açın ve instagram ile giriş yap butonuna basın, (Hesap bilgileriniz fake hesap bilgisi olması daha güvenli olacaktır)
 • Açılan ekranda kullanmak istediğiniz seçeneğe tıklayın.
Bestwhozi uygulamasını kullanmak bu şekildedir. Son derece basit ve hızlı adımlarla kullanmaya başlayabilirsiniz. Android telefon kullanıcıları, google play üzerinden ücretsiz olarak indirme sağlayabilirler. Tüm özellikleri kullanabilmek için ise premium satın alma yapmanız gerekmektedir.