KATALONYA'DA YAĞMURLAR DEVAM EDİYOR

EkoIte

Member
Katalonya buna sahip olacak 11 Haziran Salı, istikrarsız bir gün daha. Şafaktan bu yana birçok bölgede yağmur yağdı ve yağış Neredeyse tüm bölgelerde bol miktarda bulunacaklar. Öğüt: şemsiye her zaman elinizin altında. İstikrarsız durum Perşembe gününe kadar devam edecek.İyi günler!

Güne cell força ennuvolat ve ilk ruixatlarla başladık. Bunlar özellikle ülkenin kuzey ve doğu kesimlerinde başrol oynayacaklar. pic.twitter.com/E5zfIqpZSi

— Meteocat (@meteocat) 11 Haziran 2024

Bu Salı günü beklenen hava durumuSabahın erken saatlerinde sahil ve sahil öncesi aralıklı sağanak yağışların ardından, Yağışlar sabah saatlerinde daha da şiddetlenecek ve bölgenin herhangi bir yerinde ortaya çıkabilirler. Öğleden sonra, Kuzey ve doğuda sınırlandırılacaklar. Yağışın yerel olarak bol olması ve buna eşlik etmesi göz ardı edilmemektedir. fırtına.


Kar seviyesi 2.800 metre civarında olacak.


sıcaklıklar düşecek Genel olarak. Termometrelerdeki düşüş Ponent ve Terres de l'Ebre bölgelerinde daha belirgin olacak.tranmontana Empordà'da sabah ortasına kadar kuvvetli rüzgar esecek. Terres de l'Ebre'de mestralde de yoğun rüzgarlar görülecek.


#MitjàTerminiTahmin

⛈
Dimecres özellikle kuzey ve doğuda oldukça dengesizdir. Sıcaklıklar kuzey terç ve kuzey çeyrekte dibe vuracak, geri kalanlarda ise düzelmeyecek.
🌡
☀
Kıyılardan bakıldığında biraz zaman alacak ve sıcaklıklar artacak gibi görünüyor. pic.twitter.com/urtiIHgrnO

— Meteocat (@meteocat) 10 Haziran 2024

Kararsız ÇarşambaYarın Çarşamba bol yağışlı ve fırtınalı, istikrarsız bir gün olacak Katalonya'nın kuzeyinde ve doğusunda. Sıcaklıklar dibe vuracak. Generalitat zaten faaliyete geçti bildirimler yoğun yağışlar nedeniyle.


⚠
Katalonya Meteoroloji Servisi, Perill'in meteorolojik durumunu güncelliyor (#noticeSMP) baskının yoğunluğuna göre
⚠


➡
Dc. 8:00 DJ'e. 02:00.
➡
Yağış > 20 mm / 30 dakika
➡
Maksimum tehlike seviyesi:
🟡
2/6

*Yerel saat (sa) = TU+2 pic.twitter.com/hS7HeHc0rO

— Meteocat (@meteocat) 10 Haziran 2024

İtibaren PerşembeMeteocat ateşkes ve termometrelerde göreceli bir artış öngörüyor.