Kova Burcu Kadını Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

Felaket

New member
Kova kişiliği bağımsız, gizemli, özgür ruhlu ve eksantriktir. Kova kadınları benzersiz bir mizah anlayışına ve hayata pratik bir bakış açısına sahiptir. Bununla birlikte, tutarsızlık, Kova burcu altında doğan kadınlar için sürekli bir sorundur.

Kova burcu kadını, soğuk ve mesafeli biri gibi görünse de romantizm ve iyi sohbet için can atarlar. O mükemmel bir cinsellik partneridir, ancak sadece bir gecelik ilişkiden daha fazlasıyla ilgilendiğinize ikna olursa.

Kova burcunda doğan bir kadını baştan çıkarmak istiyorsanız, kişiliğinin birçok farklı yönüne hitap etmeniz gerekecek. Kova kadınları, kalabalığın arasından sıyrılan insanlara çekilir, bu yüzden onun ilgisini çekmek istiyorsanız tanıdığı herkesten biraz farklı görünmek önemlidir.

Kova kadını, düzenli olarak yeni şeyler denemek isteyen oldukça yaratıcı bir seks partneri. Bununla birlikte, onun sizin için bir cinsel partnerinden daha fazlası olduğunu bildiğinizden emin olun.

Kova kadınını baştan çıkarmaya çalışırken yapabileceğiniz en kötü hata, çok talepkar ve ısrarcı olmaktır. Ona bol bol özgürlük verin, çünkü o çok bağımsız bir kadın ve hiçbir kontrole tahammül edemeyecektir. Dikkatini çekmek için havalı ve sakin bir tip olduğunu ona göstermelisiniz. Kova burcu kadını, duygularını açıkça ifade eden insanlardan rahatsızlık duyar, bu yüzden duygusal olarak yüklü sorunlardan kaçının ve onun yerine aklına hitap edin.