VERBENA HAVA SANT JOAN | Sant Joan 2024 festivalinde hava nasıl olacak?

EkoIte

Member
Haziran ile son aşamasıyla karşı karşıya istikrarsızlık sezonun tipik baharbu da bu hafta sona eriyor. Birinin gelişi DANA herhangi biri soğuk damla Önümüzdeki birkaç günün havasını tamamen değiştirebilir, yağmur gelmeden önceki son sağanak olay olabilir. yaz.Ayrıca bu haftanın tahmini, festivalin kutlanması vesilesiyle özel bir önem taşıyor. Sant JoanPazar gecesi gerçekleşecek olan. Bu yıl diğer şenliklerin de olduğunu hatırlamakta fayda var. Kral Günü veya günü Sant Jordi öngörüsü altında gerçekleştirildi yağış birçok şehirde hayata geçirilen Katalonya.


Verbena için sıcaklıklar ve yağışGecenin tahmini Pazar neredeyse bir olasılığa işaret ediyor hükümsüz Katalan topluluğunun büyük bir bölümünde yağmur yağdı. Bir parçası olarak hafta sonu Önceki günlerin fırtınalarına galip gelecek bir cephenin hakim olacağı sakinlik, bir pazar sabahını keyifle geçirmenize olanak tanıyacak. açık gökyüzü ve iklim güneşli. Her ne kadar doğru olsa da bulanıklık gün ilerledikçe artacak, bu herhangi bir tehdit anlamına gelmeyecek yağmurlar Verbena'yı sorunsuz bir şekilde kutlayabileceğiniz sahilde. İçinde PirenelerAncak bulutlar yüklü olarak gelebilir yağış ve biraz bırak duş gibi bölgelerde Ripoller.


Sıcaklıklara gelince, bunlar etrafta salınacak 25 derece gibi şehirlerde Barselona Ve GironaBu arada Lleida Maksimumlar, bu değerlerin üzerinde bile olabilir. 30 derece.