HAVA DURUMU JORGE REY | “Bizi bir değişikliğe tabi tutacak…”: Jorge Rey bu hafta bizi neyin beklediği konusunda uyarıyor

EkoIte

Member
Hava Durumu İçeriği Oluşturucu Jorge Rey, 17 yaşında paylaştı Hava Durumu tahmini bir haftanın önümüzdeki birkaç günü için şartlanmaya başlar siklon: “Bu hafta 10 HaziranEvet ona çok az kaldı yazama bizim bir etkimiz var fırtına” diyerek YouTube kanalında yayınladığı videoda anlatmaya başladı.Zaten Pazartesi günü, “merkez bölgelerde fırtınalar öne çıkacak” ve bu da aşağıdaki gibi topluluklarda yoğun sağanak yağışlara neden olabilir: Kastilya la Mancha herhangi biri Estremadurave doğu kıyısında. Gelecek vadeden meteorolog ayrıca Murcia'nın iç kısımlarından, Valensiya Topluluğu'ndan ve İspanya'nın kuzeyinden de bahsetti. Katalonya; ikincisi gün boyunca kaydedilen yoğun yağışlarla birlikte.


haftalık tahminSalı gününü sabırsızlıkla bekliyorum“Kuzey bölgelerine bir miktar nem gelecek”. Tabii ki Rey şu uyarıda bulundu: “Dikkatli olun çünkü fırtınalar, yoğunluğuna rağmen öne çıkmaya devam edebilir.” Havza, Albacete, Murcia veya içeride Valensiya Ve Alicante“. Ertesi gün, hala yağmurlu bir Çarşamba günü özellikle bölge halklarını etkilemeye devam edecek. Bu Yarımadanın. “Fırtınaları konuşmaya devam edeceğiz”Burgos'lu genç adamı bekliyordu ve o da bir kez daha şu durumdan bahsetti: Valensiya Topluluğu ve Katalan eyaletleri Lleida, Girona Ve Barselona.


“Perşembe gününden itibaren, içeri girecek yeni bir cephe gelecek Galicia. Bu bize, özellikle Cuma gününden itibaren bizi zora sokacak birkaç gün bırakacak. değiştirmek“, Rey ilerledi, gelişi konusunda uyardı yağmurlar o tarih için kuzeyde ve hatta merkezde. Ancak genç 'youtuber' devam edeceğimizi vurguladı “düşük yay değerleri”yani herhangi bir değişiklik yapılmayacak “özellikle önemli” sıcaklıklar söz konusu olduğunda.