KATALONYA'YA SAKİNLİK GELİYOR

EkoIte

Member
Fırtınanın ardından sessizlik geliyor KatalonyaO, bu 13 Haziran Perşembe, serin ama güneşli bir sabah geçireceksiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca bulutlar ve açık hava devam edecek olsa da istikrar ve sıcaklıkların giderek artması önümüzdeki tarihlere damgasını vuracak.Günün yağışlı geçmesi ve hava sıcaklıklarının düşmesinin ardından hava ve iç kesimlerden birkaç noktada yer yer alçak bulutlarla birlikte gün çoktan başladı. Aksi takdirde, cep telefonu iyidir. pic.twitter.com/WBg0PVwVgX

— Meteocat (@meteocat) 13 Haziran 2024

Bu perşembe beklenen hava durumuSabah ortasına kadar göz ardı edilmezler hafif sağanak yağışlar Kuzey doğuda. Ancak gün, her şeye rağmen, kuzeydoğudaki, kıyı kesimlerindeki ve Pireneler'deki bazı bulutlar dışında güneşli geçecek.


O termal kontrast vurgulanacaktır. Başlangıçta özellikle Girona bölgelerinde minimum sıcaklıklardaki düşüşü fark ettik. Öte yandan, maksimum değerler neredeyse tüm bölgede daha yüksek olacaktır.


İyi günler!

Sıcaklık şu anda güne göre belirgin bir şekilde düştü ve şu anda Terres de l'Ebre dışında ülkenin büyük bir bölümünde bu durum meydana geldi. En dikkate değer iniş, bölgenin kuzeydeki üçte birlik kısmında kaydedilmiştir. Seu d'U'da 6 °C'yi vurgulayın. ve Girona'nın 8 °C'si. pic.twitter.com/KnZ637ECcE

— Meteocat (@meteocat) 13 Haziran 2024

Sabah saatlerinde, rüzgâr Empordà'nın kuzeyinde ve Terres de l'Ebre'de kuvvetli rüzgar esecek. Öğleden sonra aynı şey kıyıda, kıyı öncesi ve merkezi çöküntü noktalarında da yaşanacak.Yarın sıcaklık artıyorÖnümüzdeki günlerde güneşli atmosfer ön plana çıkacak olsa da dönüşümlü olarak devam etmesi de göz ardı edilmiyor güneş ve bulutlar ve yağmurlar kuzeyde yeniden ortaya çıkıyor. Cuma günü bir artış yaşayacağız sıcaklıklarbu tarihlerde bir kez daha normalin üzerinde olacak.