ROBERTO BRASERO DANA TORMENTAS | Roberto Brasero'nun gelecekle ilgili duyurusu: “Ama önce…”

EkoIte

Member
İlkbahardan transfer haftasına geçişle birlikte transfer haftası yaz. Önümüzdeki perşembe yaz sezonunu karşılayacağız; “Ama önce Antena 3'ün hava durumu sunucusu Roberto Brasero'yu öngörüyor, hava yeniden değişecek.” Bir konfigürasyon DANA ve bir soğuk fırtına Önümüzdeki günlerde meydana gelecek fırtına, sıcaklıklarda düşüşe neden olacak ve yerini Yarımada'nın farklı yerlerinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve fırtına dönemlerine bırakacak.Böylece bahar mevsimine bahar günleriyle veda edeceğiz. istikrarsızlık yılın bu zamanını karakterize eden atmosfer.


Hava tahmini: Çarşamba, perşembe ve cumaŞu andan itibaren Çarşambaetkileri soğuk damla bölümleriyle dikkat çekmeye başlayacak yağış ertesi güne kadar sürecek. Bu, yaz aylarının ve aşırı sıcaklıkların gelişinin başlangıcı olacak; sıcak hava dalgası gelecek haftanın ikinci yarısı için.


O zaman çok az şey kaldı alın Bu da hafta başındaki güzel havayı kolaylaştırdı. Birinin serbest bırakılması soğuk hava yastığı Çarşambadan itibaren ” istikrarsızlık yol açacak atmosferik sağanak yağışlar Ve fırtınalar yaygın olarak dağılmış ve bazıları güçlü yoğunlukta ve dolu“Brasero'yu uyarıyor.Bu hafta mevsimi değiştireceğiz ama önce hava yeniden değişecek:

⚡
🌧
Fırtınalar geri dönüyor ve sıcaklıklar yeniden düşüyor

Tüm detayları ile @tiempobrasero
⤵
https://t.co/RygSID5lKQ

— El Tiempo de Antena 3 (@ElTiempoA3) 17 Haziran 2024

Tahminlere göre ilçelerde yoğun yağış ihtimali var. Batı Kantabria ve Pireneancak aynı öğleden sonra yapabilirlerdi “genişlet ve yoğunlaştır” yarımadanın batı yarısının geri kalanında. “İçinde BuAncak, sahip olacağımız şey şu olurdu: pus“'Tu Tiempo'nun sunucusunu Antena 3'e ekliyor.


AEMET (Devlet Meteoroloji Ajansı'nın kısaltması) gibi kuruluşlar yağmurların güney ah Balear AdalarıHer ne kadar bunun toplumda meydana gelme olasılığı Endülüs pratik olarak sıfırdır.


Zaten karşı karşıyayım Cumayaz resmen başlamışken ve DANA'nın çekilmesiSıcaklar yeniden hissedilir bir şekilde hakim olacak termal yükselmehafta sonu ve gelecek haftanın ilk yarısında da devam edecek ve ilk sıcak hava dalgası yazın.